DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 180 ZŁ!

Miękka poduszka ortopedyczna z efektem pamięci "Sonata" Soft J2528

  • Producent: Olvi
  • Kod produktu: J2528
  • Dostępność: Out Of Stock
320,00 zł

 Darmowa dostawa

Preferujecie miękkie poduszki?  “Sonata” Soft z pewnością dla Ciebie. Wygodna poduszka ortopedyczna dla tych, którzy mają trudności z doborem tego elementu pościeli. Wymiary 66x38x12 cm. W zestawie dodatkowa wymienna poszewka.

Testowaliśmy poduszkę.

Jej główną cechą jest kształt i specjalny wypełniacz, który zapewnia wygodę i wsparcie we wszystkich pozycjach do spania. Nie musisz jej dostosowywać do siebie, jest już maksymalnie wygodna w takiej postaci, w jakiej jest. Gładka krzywizna konturu poduszki, niewielkie wgłębienie w środku dla głowy, optymalna wysokość (nie za niska i nie za wysoka), wcięcie na ramię podczas snu na boku - tworzą wszystkie warunki dla zdrowego snu i pełnego wypoczynku.


Bardzo miło jest budzić się bez bólu szyi i głowy, a tylko z rześkością odnowionego organizmu :)


Cechy:

Ergonomiczny kształt nie tylko wygląda estetycznie, ale także wygodnie dopasowuje się do krzywizn ciała; rozmiar poduszki pozwala na wygodne ułożenie się, obracanie się i pozostanie w wygodnej pozycji; wypełniacz z efektem pamięci jest miękki, dopasowuje się do wagi i kształtu ciała, ale jednocześnie nie jest ściskany, utrzymuje szyję w fizjologicznie prawidłowej pozycji; perforacja wypełniacza dodaje poduszce miękkości oraz zapewnia wentylację i wymianę powietrza między poduszką a skórą. Wygodna poszewka w pełni powtarza kształt i kontury poduszki, bez fałd i wgnieceń. Poduszka nie tylko zapewni komfortowy i zdrowy sen, ale także dostarczy estetycznej przyjemności.

Skład:

Poszewka: wiskoza - 35%, poliester - 50%, elastan -15%

Wypełniacz - pianka poliuretanowa z efektem pamięci.

Wymiary: 66x38x12 cm

Zalecenia dotyczące pielęgnacji produktu:

  • prać poszewkę w miarę jej zabrudzenia;

  • wypełniacz nie wymaga specjalnej pielęgnacji, wystarczy sucha czystka.


Przechowywanie i gwarancja: 

Przechowywać w pomieszczeniach w temperaturze od 5 ° C do 30 ° C i wilgotności względnej powietrza nie większej niż 75%, z dala od źródeł ciepła i kurzu, bez wpływu bezpośredniego światła słonecznego.

Zostaw opinię

* — Pola wymagane

* — Pola wymagane

Podobne modele

Korzystne informacje