Poduszka do siedzenia z efektem pamięci z otworem hemoroidy 44х45х8,5cm poporodowa ortopedyczna

  • Producent: Olvi
  • Kod produktu: 2512
  • Dostępność: W magazynie
194,90 zł

Darmowa dostawa

przedmiot jest w przedsprzedaży lub z innego powodu wysyłka zacznie się 08.02.2023

Do zapobiegania hemoroidom, zalecany jest kobietom w ciąży oraz po porodzie, a także do stosowania w przypadku urazów kości ogonowej. Poszewka - welur, wypełnienie - pianka poliuretanowa z efektem pamięci. Wymiary: 440x450x85 mm.

Ortopedyczna poduszka do siedzenia to nowoczesny dodatek do każdego krzesła lub fotela.

Memory Foam - materiał z „efektem pamięci” - wytrzymały, higieniczny, nowoczesny materiał, który pod wpływem ciepła i ciężaru przybiera kształt ciała, a następnie powraca do swojego pierwotnego kształtu.

Poduszka ortopedyczna do siedzenia polecana jest w profilaktyce schorzeń narządów miednicy, a także w trakcie leczenia oraz w okresie pooperacyjnym. Produkt jest niezastąpiony także przy wielogodzinnej pracy siedzącej lub w trakcie odbywania długich podróży. Poduszka może być również przydatna dla osób niepełnosprawnych prowadzących siedzący tryb życia. Niezbędny dodatek dla kobiet w okresie poporodowym.

Przeznaczenie:

• do leczenia i profilaktyki hemoroidów;

• w przypadku zwichnięć, złamań i innych urazów kości ogonowej;

• do normalizacji krążenia krwi w narządach miednicy, zmniejszenia w ten sposób bólu i dyskomfortu, szczególnie w okresie pooperacyjnym i poporodowym;

• w profilaktyce odleżyn u osób ze schorzeniami układu mięśniowo-szkieletowego.

Skład:

Poszewka - welur, wypełnienie - pianka poliuretanowa z efektem pamięci.

Wymiary: 44х45х8,5 cm.

Przeciwwskazania:

Nie należy używać produktu, jeśli jest się uczulonym na materiały jego wykonania. W przypadku występowania określonych chorób wskazane jest skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem produktu.

Zalecenia dotyczące pielęgnacji produktu:

Wypełniacz zaleca się czyścić wyłącznie na sucho, poszewkę prać w delikatnym trybie i wykręcać bez skręcania. Wysuszyć ostrożnie, unikając bezpośredniego sąsiedztwa urządzeń grzewczych.

Zostaw opinię

* — Pola wymagane

* — Pola wymagane
Korzystne informacje