DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 180 ZŁ!

Poduszka masująca do siedzenia z łuską gryki

  • Producent: Olvi
  • Kod produktu: 03239
  • Dostępność: W magazynie
84,90 zł

Cechą wyróżniającą tej poduszki jest jej ergonomiczny kształt. Fałdy są ułożone w taki sposób, aby zminimalizować obciążenie narządów miednicy i poprawić krążenie krwi w tym obszarze. Podczas siedzenia na tej poduszce nacisk jest kładziony na guzy kulszowe - są to dwie duże kości znajdujące się w dolnej części miednicy. Można je wyczuć, jeśli usiądzie się na twardej powierzchni i włoży się dłonie pod pośladki. Jednocześnie obszar krocza i nerw kulszowy nie są uciskane, nie ma obciążenia kości ogonowej i kręgosłupa jako całości, obszar lędźwiowo-krzyżowy znajduje się w fizjologicznie prawidłowej pozycji. Poduszkę można również przymocować do oparcia fotela w celu masażu pleców. Poduszka dobrze utrzymuje swój kształt, nie marszczy się i nie odkształca. Jest kompaktowa, można ją łatwo zabrać ze sobą do samochodu lub biura. Dzięki wypełniaczowi i odległości między fałdami poduszki, zapewniona jest doskonała termoregulacja - powietrze swobodnie krąży pomiędzy płatkami gryki, dzięki czemu korzystanie z poduszki staje się wygodne nawet podczas upałów. Efekt masażu jest uzyskiwany dzięki odpowiedniemu kształtowi poduszki - optymalnej wielkości i gęstości fałdów wypełnionych łuską gryki.

Zastosowanie:  

  • w przypadkach bólu pleców, szyi, kości ogonowej;

  • zapobieganie żylakom, obrzękom nóg;

  • zapobieganie hemoroidom i ich leczenie, zapalenie gruczołu krokowego;

  • dla tych osób, które spędzają dużo czasu w pozycji siedzącej.

Skład:

Wypełnienie - obrana łuska gryki.

Poszewka - tekstylna.

Wymiary: 430x310 mm

Dzięki zapięciu możliwe jest wypełnienia poduszki produktami do aromaterapii.

Przeciwwskazania

Nie należy używać produktu, jeśli jest się uczulonym na materiały jego wykonania. W przypadku występowania niektórych chorób wskazane jest skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem produktu..

Zalecenia dotyczące pielęgnacji

Nie należy myć wypełnienia. Unikać wnikania wilgoci do produktu. Zalecane jest czyszczenie na sucho.

Przechowywanie i zobowiązania gwarancyjne

Przechowywać w pomieszczeniach w temperaturze od 5° do 30 °C i wilgotności względnej nie większej niż 75%, z dala od źródeł ciepła i kurzu, bez narażania na bezpośrednie oddziaływanie promieni słonecznych.

Okres trwałości: 3 lata

Zostaw opinię

* — Pola wymagane

* — Pola wymagane
Korzystne informacje