Poduszka do siedzenia z łuską gryki dla kierowcy Olvi

  • Producent: Olvi
  • Kod produktu: 08619
  • Dostępność: W magazynie
79,45 zł

Poduszka dla kierowcy, poduszka masująca do siedzenia jest niezastąpiona dla osób, które spędzają wiele godzin w pozycji siedzącej. Jej główną funkcją jest zapobieganie dyskomfortowi wynikającemu z długiego czasu siedzenia. Dzięki specjalnemu kształtowi i wypełnieniu z łuski gryki zapobiega poceniu się i zapewnia optymalną temperaturę ciała w kontakcie z poduszką.

Przeznaczenie:

  • zalecana do użytku przez kierowców i pasażerów, pracowników biurowych i inne osoby spędzające dużo czasu w pozycji siedzącej;

  • dla uzyskania wygody podczas siedzenia na twardych i półsztywnych powierzchniach;

  • do stosowania na wózku inwalidzkim jako środek zapobiegający odleżynom;

  • zapobiega poceniu się, drętwieniu kończyn dolnych podczas długotrwałego siedzenia, występowaniu bólu pleców.

Charakterystyki wykorzystania:

Połóż poduszkę na krześle lub fotelu i usiądź na niej. Poduszka może być stosowana w sposób ciągły lub przerywany, w zależności od potrzeb.

 Efekt masażu jest uzyskiwany dzięki kształtowi - optymalnej wielkości i gęstości wałków wypełnionych łuską gryki.

Termoregulację i redukcję pocenia zapewniają przestrzenie powietrzne znajdujące się między rolkami, a także naturalne materiały wypełniacza i poszewki. Poszewka jest trwała, odporna na ścieranie, przeznaczona do długotrwałego użytkowania.

Dodatkowa korzyść dla właścicieli samochodów ze skórzanymi siedzeniami w gorących i zimnych porach roku. 

  • Opcja №1 - zima

Kiedy siadamy na zimnym fotelu, odczuwamy dyskomfort, a dodatkowo możemy nabawić się problemów zdrowotnych. Gdy włączymy ogrzewanie i nastąpi przegrzanie - może to również być niebezpieczne dla naszego zdrowia, gdyż następnie rozgrzani będziemy musieli wyjść z samochodu na zewnątrz. Poduszka dla kierowców Olvi pomoże zapobiec tym problemom i związanym z nimi konsekwencjom.

  • Opcja №2 - lato

Kiedy wsiadamy do samochodu ze skórzanymi fotelami, nagrzanymi przez bezlitosne letnie promienie słoneczne, powierzchnia fotela szybko oddaje ciepło naszym nogom i pośladkom. Używanie poduszki do siedzenia wypełnionej gryką i specjalną tkaniną pomoże uniknąć dyskomfortu.

Skład:

Poszewka: bawełna.

Wypełnienie: gryka.

Wymiary: 37x42 cm.

Przeciwwskazania:

Produktu nie należy używać, jeśli jest się uczulonym na zastosowane do jego produkcji materiały. W przypadku występowania określonych chorób wskazane jest skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem produktu.

Zalecenia dotyczące pielęgnacji produktu:

Zalecane jest czyszczenie wyłącznie na sucho.

Okres ważności: 3 lata od daty produkcji.

Okres gwarancji użytkowania: 3 miesiące od daty sprzedaży.

Zostaw opinię

* — Pola wymagane

* — Pola wymagane
Korzystne informacje